PÉŘOVÁ PEŘINKA PRO MIMINKO


Polovysypaná péřová peřinka přispívá ke spokojenosti a zdravému vývoji miminka.

Polovysypaná péřová peřinka (zavinovačka) je vhodná pro děti od narození. Péřová peřinka je důležitá pro kvalitní spánek a zdravý vývoj miminka. Nabízí novorozenci měkké a pohodlné prostředí, umožní miminku přirozené propadení do peří a tím kvalitní spánek a odpočinek. Peřinka přibližuje podmínky, které děťátko dobře zná z nitroděložního života a cítí se bezpečně jako v maminčině bříšku. 

Miminko pokládané do péřové peřinky správným způsobem k odpočinku i ke spánku bývá spokojené a celkově dobře prospívá. Péřová peřinka a polštářek velmi úspěšně odbourává riziko upřednostňování otočení hlavičky děťátka k jedné straně i symetrického či asymetrického oploštění záhlaví.

V prvních třech měsících života je vhodné používat péřovou peřinku téměř neustále. Maminka si ji může přichystat již do porodnice a přibližně do 3. měsíce věku do ní balíme miminko v podstatě celodenně, mimo dobu aktivního cvičení nebo přebalování. Používáme ji k chování, odříhnutí, ukládání ke spánku, je pohodlná pro každodenní manipulaci s dítětem doma i na cestách, pro rodiče i prarodiče.

Je ideálním pomocníkem pro správný psychomotorický vývoj dítěte. Novorozenec má nestabilní polohu a neumí si pohodlně lehnout na záda. Schoulená poloha dítěte ve stabilně teplé a pohodlné peřince je ideální relaxační a rehabilitačním prostředí pro plačtivé a zvýšeně dráždivé děti, kojence se zvýšeným svalovým napětím, děti trpící plynatostí a bolestmi bříška i novorozence, kteří prošli těžkým porodem.

Péřové peřinky jsou tradicí našich prababiček a dnes se stávají opět vyhledávaným trendem mladých maminek.

Peří a vlastnosti péřové peřinky z hlediska poporodní péče o novorozence a nastartování podmínek správného vývoje dítěte nelze nahradit jiným materiálem.

Péřová peřinka je výborným pomocníkem a může být skvělým dárkem!

HappyMimi Shop