Pro děti - jen to nejlepší!Naše péřová peřinka je plněná novým husím peřím vysoké kvality s atestem peří nejvyšší jakosti.

Peřinka je naplněná ideálním množstvím peří, aby dítěti nabízela pocit pohodlí, bezpečí, jitoty a tepla, ale také pevný základ.

Žádné nekvalitní zboží, žádná brka::))

Peřinka se skládá z vnějšího povlečení a vnitřní peřové výplně.

Každá péřová peřinka je plněná novým husím peřím vysoké kvality s atestem peří nejvyšší jakosti. Peří je zašito do vaku  z husté, ale přesto jemné a příjemné látky zvané sypovina. Je naplněná ideálním množstvím peří, aby dítěti nabízela  pocit pohodlí, bezpečí, jitoty a tepla, ale také pevný základ. Sýpkovina péřové peřinky je vysoké kvality, s certifikátem pro  dětský textil do 3let Oeko-Tex Standard 100. Je impregnovaná, riziko protečení tekutiny až na peří je minimální. Peřinku je ideální denně načechrat, protřepat, vyvětrat a převléknout. Pro pohodlí maminky doporučujeme si pořídit alespoň 2 povlaky na peřinku. Možnost zakoupit zvlášť povlak a peří.


Naše péřová peřinka je český výrobek, ušitá firmou s rodinnou tradicí 30-ti let práce a zkušenostmi s peřím.


Sypkovina

Používáme jen kvalitní sypkoviny (100% bavlna) vyrobené v ČR s atestem o zdravotní nezávadnosti i pro účely ve zdravotnictví v souladu s normami ISO 9001.

Hustá tkanina (více než 100 nití na cm2) vyráběná z jemných přízí převážně z čisté bavlny, používá se však také směs bavlny s polyesterem nebo viskózou. Hlavní účel použití jsou sypky jsou povlaky (nebo pytle) plněné peřím. Ze sypku nesmí proniknout ani nejjemnější pírka, zároveň však musí tkanina propouštět vlhkost nasátou do peří.

Nabízíme sypovinu StříbroAktiv - pozitivní účinek úpravy vychází z obsahu aktivního stříbra ve tkanině. To působí proti plísním, proti bakteriím a jejich aktivitou vznikajícímu zápachu i proti roztočům vyskytujícím se v péřové náplni. To všechno Vám zaručí příjemný pocit čistoty i po delší době používání, případně po vícenásobném praní samotné sypkoviny.

HappyMimi