O NÁS

Jmenuji se Lenka. Jsem porodní asistentka. Pečuji o ženy po porodu a velmi dobře vím, jak je toto období náročné. Na poporodní návštěvu si kromě brašny s vybavením vozím i péřovou peřinku. Považuji ji za velmi důležitou věc v péči o novorozené miminko a věřte mi, že už zachránila tolik životů::)) Můj muž, Martin, je mi ve všem oporou. Náš obchůdek HappyMimi Shop nabízí péřové zavinovačky, které již několik let díky skvělé spolupráci šijeme s největší pečlivostí a důrazem na kvalitu pro Vaše nejmilovanější. Jsme rodinná firma a tento obchůdek původně vznikl hlavně pro mé maminky (klientky) na předporodních kurzech...

Péřové peřinky jsou báječná věc, o které dobře věděly již naše babičky. V peřince bude Vaše děťátko krásně spinkat, potom bude dobře papat, může v klidu opočívat a až se unaví, tak se zase dobře vyspinká::)) Ne, určitě peřinka není všelék, ale většina miminek se v peřince neskutečne zklidní a jsou z nich opravdoví andílci. A ještě důležitější je, že peřinka velmi dobře přispívá celkovému vývoji Vašeho děťátka. Peřinky jsem si naprosto zamilovala a ani pro své děti bych už nekoupila nic důležitějšího.

Nabízíme Vám vysoce kvalitní péřové výrobky.

Polovysypaná péřová peřinka 4Baby je český výrobek, většinou obratem ušitá na objedávku zákazníka. Používáme vysoce kvalitní a velmi příjemnou sýpkovinu nejčastěji bílé barvy, která je jemňoučká a má antibakteriální účinky. Peřinka je naplněná ideálním množstvím peří pro dokonalou péči o Vaše miminko. Peří je při nákupu osobně vybíráno a při šití ručně plněno a kontrolováno.

Můžete si být jistí, že naše péřové výrobky jsou plněny vysoce kvalitním peřím a nejsou dlouhodobě skladovány...

"Péřové peřinky 4Baby jsou šité s láskou, jako od maminky."