O kvalitě peřinky 4Baby

O nás

Jmenuji se Lenka. Jsem porodní asistentka. Pečuji o ženy po porodu a velmi dobře vím, jak je toto období náročné. Na poporodní návštěvu si kromě brašny s vybavením vozím i péřovou peřinku. Považuji ji za velmi důležitou věc v péči o novorozené miminko a věřte mi, že už zachránila tolik životů::)) Můj muž, Martin, je mi ve všem oporou. Náš obchůdek HappyMimi Shop nabízí péřové zavinovačky, které již několik let díky spolupráci šijeme s největší pečlivostí a důrazem na kvalitu pro Vaše nejmilovanější.

Nabízíme Vám vysoce kvalitní péřové výrobky.

Péřová peřinka 4Baby je český výrobek, obratem ušitá na zakázku zákazníka. Je vyrobená z kvalitní, jemné a velmi příjemné sýpkoviny. Při výběru sýpkoviny můžete zvolit variantu KLASIK nebo zákazníky velmi oblíbené StříbroAktive, které je jemňoučké a má antibakteriální účinky. Peřinka je naplněná ideálním množstvím peří pro dokonalou péči o Vaše miminko. Peří je při nákupu námi osobně vybíráno a při šití ručně plněno a kontrolováno.

"Naše péřové peřinky jsou šité s láskou, jako od maminky."

Popis péřové peřinky 4Baby:


Péřová zavinovačka MALÁ, rozměr 70x70 cm

Péřová zavinovačka STŘEDNÍ, rozměr 80x80 cm

Péřová zavinovačka VELKÁ, rozměr 100x100 cm

  • péřová peřinka je jedním koncem prodloužená pro pohodlné zabalení miminka
  • péřová výplň má gramáž cca 400 g
  • možnost zakoupit zvlášť povlak na peřinku nebo peřinku výplň
  • peřinka se zapíná na knoflík a tři polohy knoflíkové dírky

  • povlak je s bezpečnostním zipem vhodným pro miminka

Peřinka se skládá z vnějšího povlečení a vnitřní peřové výplně.

Naše péřová peřinka je plněná novým husím peřím nejvyšší jakosti, v poměru 25% prachového peří, s atestem zdravotní nezávadnosti. Poměr prachového peří lze na přání zákazníka zvýšit. Peří je zašito do vaku z husté, ale přesto jemné a příjemné látky zvané sypovina. Sýpkovina péřové peřinky je vysoké kvality, s certifikátem pro dětský textil do 3let Oeko-Tex Standard 100. Je impregnovaná, riziko protečení tekutiny až na peří je minimální.

Peřinka je naplněná ideálním množstvím peří, aby dítěti nabízela pocit pohodlí, bezpečí, jitoty a tepla, ale také pevný základ.

Používáme jen kvalitní sypkoviny (100% bavlna) vyrobené v ČR s atestem o zdravotní nezávadnosti i pro účely ve zdravotnictví v souladu s normami ISO 9001.

Nabízíme sypovinu Klasik nebo StříbroAktiv - pozitivní účinek úpravy vychází z obsahu aktivního stříbra ve tkanině. To působí proti plísním, proti bakteriím a jejich aktivitou vznikajícímu zápachu i proti roztočům vyskytujícím se v péřové náplni. To všechno Vám zaručí příjemný pocit čistoty i po delší době používání, případně po vícenásobném praní samotné sypkoviny. Barvu sypoviny si můžete zvolit bílou nebo smetanovou, na přání Vám můžeme ušít peřinky i v barvě růžové, modré, s potiskem i bez potisku::))

Komplet zavinovačka + povlak obsahuje:

  • Péřová zavinovačka výplň, bílá sýpkovina 100 % bavlna (barvu sýpkoviny si můžete zvolit)
  • Povlak na péřovou zavinovačku, 100 % bavlna, vzor dle vlastního výběru

Peřinku je ideální denně načechrat, protřepat, vyvětrat a převléknout.

Pro pohodlí maminky doporučujeme si pořídit alespoň 2 povlaky na peřinku.

Možnost zakoupit zvlášť povlak a výplň.

Péřová peřinka je český výrobek, ušitá firmou s rodinnou tradicí 30-ti let práce a zkušenostmi s peřím.

HappyMimi Shop