Péřové peřinky

Péřové peřinky 4Baby


Péřová peřinka výplň

rozměr: malá, střední, velká

Péřová peřinka je vyrobená z kvalitní, jemné a velmi příjemné sýpkoviny, naplněná ideálním množstvím peří pro dokonalou péči o Vaše miminko.

Používáme sypovinu StříbroAktiv - pozitivní účinek úpravy vychází z obsahu aktivního stříbra ve tkanině. To působí proti plísním, proti bakteriím a jejich aktivitou vznikajícímu zápachu i proti roztočům vyskytujícím se v péřové náplni. To všechno Vám zaručí příjemný pocit čistoty i po delší době používání, případně po vícenásobném praní samotné sypkoviny.

Peřinka se skládá z vnějšího povlečení a vnitřní peřové výplně. Peří je zašito do vaku z husté, ale přesto jemné a příjemné látky zvané sypovina. Sýpkovina péřové peřinky je vysoké kvality, s certifikátem pro dětský textil do 3let Oeko-Tex Standard 100. Je impregnovaná, riziko protečení tekutiny až na peří je minimální.

Plněná novým peřím vysoké kvality s atestem zdravotní nezávadnosti. Peřinka je naplněná ideálním množstvím peří, aby dítěti nabízela pocit pohodlí, bezpečí, jitoty a tepla, ale také pevný základ.

Peřinku je ideální denně načechrat, protřepat, vyvětrat a převléknout. Pro pohodlí maminky doporučujeme si pořídit alespoň 2 povlaky na peřinku. Možnost zakoupit zvlášť povlak a výplň.

Jak správně vybrat péřovou peřinku pro Vaše miminko?

Péřová peřinka 4Baby "S"

PEŘINKA MALÁ

rozměry 70x70cm

vhodná pro předčasně narozené děti a děti s nižší porodní váhou až do 2900g


Péřová peřinka 4Baby "M"

PEŘINKA STŘEDNÍ

rozměry 80x80cm

vhodná pro děti s porodní váhou 3000g-3800g

Péřová peřinka 4Baby "L"

PEŘINKA VELKÁ

rozměry 100x100cm

vhodná pro děti s vyšší porodní váhou až přibližně do 1,5 roku věku dítěte


Naše nabídka

HappyMimi