Květová esence ve spreji Svítání, 30ml

Velmi jemná květová větová esence.

Voňavá květová esence ve spreji, pro emočně-energetickou podporu.

Květová esence Svítání přináší nový dech do života, povzbuzuje vitální energii, životní sílu a podporuje v pohybu vpřed. Pomáhá nás stabilizovat při vnitřním rozkolísání, "rozladěném" emočním a psychickém rozpoložení a projít i náročnějšími situacemi a neuvíznout v nich. Pozvolna uvolňuje zvýšené vypětí a podporuje naše celkové zklidnění. Pomáhá zharmonizovat náš vnitřní svět a nepodléhat tak snadno vypjatějším vnějším vlivům. Pomáhá nám procházet "intenzivními vlnami života", které přicházejí v nejrozmanitějších životních situacích a postupně se navrátit do svého "vnitřního středu" a rovnováhy.

Květové esence jsou excelentní pramenité vody z Francie a z Čech (Vysočina), které svou vysokou "energetickou čistotou a vitalitou" obohacují účinky voňavé květové esence.

Květové vody jsou pro svou vzácnost a jemnost považovány za aromaterapii třetího tisíciletí.

Balení - 30ml

Složení:

Čistá pramenitá voda, macerát květů bylin (Prunus cerasifera flower extract, Ornithogalum umbellatum flower extract, Juglas regia flower extract, Helianthemum nummularium flower extract, Olea europea extract, Impatiens glandulifera flower extract). Konzervováno jemným lihem (19,2%).

zn. Zrozeni


SKLADEM

319,00 Kč
Please select variants first