Péřové peřinky

Péřová peřinka dokonale přibližuje novorozenci podmínky, které důvěrně zná z nitroděložního života.


Nabízí mu pocit jistoty, bezpečí a stálého tepla i symetrické, měkké a pohodlné prostředí, do kterého se může rovnoměrně propadnout jako do měkkého pelíšku.
Schoulená poloha dítěte ve stabilně teplé a pohodlné peřince je ideální relaxační a rehabilitačním prostředí pro plačtivé a zvýšeně dráždivé děti, kojence se zvýšeným svalovým napětím, děti trpící plynatostí a bolestmi bříška i novorozence, kteří prošli těžkým porodem.
Dítě pokládané do péřové peřinky správným způsobem k odpočinku a ke spánku do postýlky, kočárku i autosedačky, bývá spokojené a celkově dobře prospívá.

Péřová peřinka a polštářek velmi úspěšně odbourává riziko upřednostňování otočení hlavičky dítěte k jedné straně i symetrického či asymetrického oploštění záhlaví. Péřovou peřinku nedokáže nahradit žádný jiný materiál.

Děti do 3. měsíce věku, které pravidelně leží, spí a odpočívají na tvrdé podložce, se nemohou uvolnit, a tím ani položit rovnoměrně na záda. Nemají pocit jistoty, bezpečí a stálého tepla, proto bývají často nespokojené, plačtivé, neklidné, unavené a mrzuté. Často je vidíme vychýlené a otočené hlavičkou k jedné straně. V takovýchto nekvalitních podmínkách pak dítě nejenže nemůže usnout a klidně spát, ale velmi často také celkově špatně prospívá.

Je to neodmyslitelná součást výbavičky každé maminky, která zásadně ovlivňuje správný vývoj dítěte. Péřová zavinovačka je schopná miminku vytvořit hnízdečko, ve kterém bude mít teplo, měkko, ohraničený prostor a stabilní polohu, jako mělo u Vás v bříšku.

Naše nabídka

Péřové peřinky

Péřová peřinka je vyrobená z kvalitní a antialergické, velmi jemné a příjemné sýpkoviny StříbroAktiv, naplněná ideálním množstvím peří pro dokonalou péči o Vaše miminko.

Péřové podložky do kočárku

Péřová podložka je vhodná pro miminka do kočárku,

v letních i zimních měsících.


Péřový polštářek

Péřový polštářek vhodný pro podložení peřinky nebo dětský polštářek,

je vyrobený z kvalitní a antialergické, velmi jemné a příjemné sýpkoviny StříbroAktiv,

naplněný ideálním množstvím peří.

HappyMimi