Péřové peřinky

Jedině péřová peřinka přibližuje novorozenci podmínky, které důvěrně zná z nitroděložního života.


Nabízí mu pocit jistoty, bezpečí a stálého tepla i symetrické, měkké a pohodlné prostředí, do kterého se může rovnoměrně propadnout jako do měkkého pelíšku.
Schoulená poloha dítěte ve stabilně teplé a pohodlné peřince je ideální relaxační a rehabilitačním prostředí pro plačtivé a zvýšeně dráždivé děti, kojence se zvýšeným svalovým napětím, děti trpící plynatostí a bolestmi bříška i novorozence, kteří prošli těžkým porodem.
Dítě pokládané do péřové peřinky správným způsobem k odpočinku a ke spánku do postýlky, kočárku i autosedačky, bývá spokojené a celkově dobře prospívá.

Péřová peřinka a polštářek velmi úspěšně odbourává riziko upřednostňování otočení hlavičky dítěte k jedné straně i symetrického či asymetrického oploštění záhlaví. Péřovou peřinku nedokáže nahradit žádný jiný materiál.

Děti do 3. měsíce věku, které pravidelně leží, spí a odpočívají na tvrdé podložce, se nemohou uvolnit, a tím ani položit rovnoměrně na záda. Nemají pocit jistoty, bezpečí a stálého tepla, proto bývají často nespokojené, plačtivé, neklidné, unavené a mrzuté. Často je vidíme vychýlené a otočené hlavičkou k jedné straně. V takovýchto nekvalitních podmínkách pak dítě nejenže nemůže usnout a klidně spát, ale velmi často také celkově špatně prospívá.

Je to neodmyslitelná součást výbavičky každé maminky, které jde o správný vývoj dítěte. Jen péřová zavinovačka je schopná miminku vytvořit hnízdečko, ve kterém bude mít teplo, měkko, ohraničený prostor a stabilní polohu, jako mělo u Vás v bříšku.

Péřové peřinky 4Baby

Péřová peřinka je vyrobená z kvalitní a antialergické, velmi jemné a příjemné sýpkoviny StříbroAktiv, naplněná ideálním množstvím peří pro dokonalou péči o Vaše miminko.

Péřové podložky do kočárku

Péřová podložka je vhodná pro miminka do kočárku, zejména v teplých měsících.


Péřový polštářek pro nejmenší

Péřový polštářek vhodný pro podložení peřinky nebo dětský polštářek, je vyrobený z kvalitní a antialergické, velmi jemné a příjemné sýpkoviny StříbroAktiv, naplněný ideálním množstvím peří.

Péřové hnízdečko

Péřové hnízdečko je vhodné pro děti od narození, může sloužit jako podložka do postýlky, podložení miminka kdekoliv v domácnosti nebo do kočárku.

HappyMimi