Péřové výplně

Péřová peřinka 4Baby je vyrobená z kvalitní, jemné a velmi příjemné sýpkoviny, naplněná ideálním množstvím peří pro dokonalou péči o Vaše miminko.


Peří je zašito do vaku z husté, ale přesto jemné a příjemné látky zvané sypovina. Sýpkovina péřové peřinky je vysoké kvality, s certifikátem pro dětský textil do 3let Oeko-Tex Standard 100. Je impregnovaná, riziko protečení tekutiny až na peří je minimální.

Používáme sypovinu Klasik nebo StříbroAktiv - pozitivní účinek úpravy vychází z obsahu aktivního stříbra ve tkanině. To působí proti plísním, proti bakteriím a jejich aktivitou vznikajícímu zápachu i proti roztočům vyskytujícím se v péřové náplni. To všechno Vám zaručí příjemný pocit čistoty i po delší době používání, případně po vícenásobném praní samotné sypkoviny.

Plněná novým peřím vysoké kvality s atestem zdravotní nezávadnosti. Peřinka je naplněná ideálním množstvím peří, aby dítěti nabízela pocit pohodlí, bezpečí, jitoty a tepla, ale také pevný základ.

Peřinku je ideální denně načechrat, protřepat, vyvětrat a převléknout. Pro pohodlí maminky doporučujeme si pořídit alespoň 2 povlaky na peřinku. Možnost zakoupit zvlášť povlak a výplň.

HappyMimi